Twój wizerunek zatrzymany w ułamku sekundy

cZYLI DOBRE PIERWSZE WRAŻENIE

W świecie wirtualnym oceniamy ludzi na podstawie wyglądu. Zwykle liczy się to pierwsze wrażenie, dlatego ważne aby było ono pozytywne. Zdjęcie biznesowe ma za zadanie zatrzymać uwagę Twojego potencjalnego klienta i zaprezentować Ciebie jako zawodowca w swoim fachu.

Osobiście nie jestem zwolenniczką sztywnych zdjęć w studio wykonanych na jednolitym tle, dlatego jeśli zależy Ci na takich zdjęciach to chętnie polecę Ci kogoś innego. Zdjęcia biznesowe jakie wykonuję mają w sobie trochę więcej luzu. Zależy mi na pokazaniu Cię w jak najlepszym świetle w Twoim biurze lub w gabinecie. W miejscu gdzie będzie mógł spotkać Cię Twój klient. Możemy pójść o krok dalej i pokazać Cię podczas wykonywania pracy!

Aby zdjęcie było wiarygodne zadbajmy o odpowiedni i adekwatny strój. Chętnie pomogę i doradzę w doborze koszuli czy marynarki. Wiem jakie materiały i kolory lepiej lub gorzej wypadają na takich zdjęciach. 

Format i jakość wykonywanych przeze mnie zdjęć pozwala na każdą formę publikacji oraz rozmiar wydruku. Na Twoje życzenie mogę przygotować odpowiedni kadr czy rozdzielczość potrzebną np. do publikacji na stronie internetowej czy na LinkedIn.

Dla kogo?

– przedsiębiorców

– pracowników

– osób publicznych

– pisarzy

– youtuberów

– osób zmieniających pracę

Po co?

– na stronę internetową

– na wizytówkę

– na ulotkę

– do CV

– na portale społecznościowe ( LinkedIn, Facebook, Instagram)

– by przedstawić Cię jako godnego zaufania specjalistę

Sesje biznesowe wyceniam indywidualnie. W zależności od Twoich potrzeb zaoferuję Ci najbardziej adekwatną formę przedstawienia Twojego wizerunku.