FULL FRAME STUDIO

momenty z życia

Reportaż z uroczystości ważnych w Waszym życiu – wieczory panieńskie, chrzty, urodziny, babyshower,

 komunie, rocznice, imprezy i wydarzenia. Chwile, które są warte zapamiętania!

Chwile warte zapamiętania

cZYLI FOTOGRAFIA REPORTAŻOWA

Na pewno za kilka lat z przyjemnością będziesz wspominać uroczystości rodzinne, w których brali udział Twoi najbliżsi. Przypomnisz sobie jaką fryzurę wtedy nosiłaś, jaki on był przystojny i jak od tego czasu podrosło Wasze dziecię. Szał wieczoru panieńskiego
i kawalerskiego – cóż to była za impreza! W trakcie takich uroczystości z powodu emocji bardzo dużo faktów nam ucieka.
Fotografia pozwala zatrzymać to, co ulotne. Pomaga spojrzeć na wszystko z boku i dać nam wgląd na to co minione. 

Możesz zaprosić mnie na chrzciny, komunię, urodziny, imieniny – każda okazja jest warta zapamiętania!

Z wielką przyjemnością uwiecznię Waszą szaloną imprezę panieńską lub kawalerską – reportażowo lub wręcz przeciwnie, wykonajmy ustawianą sesję z wszystkimi Twoimi gośćmi!

Pakiety

CZYLI CO I ZA ILE

FOTORELACJA

Chrzciny, komunia, uroczystość rodzinna, wieczór panieński/kawalerski, baby shower
500 zł
/1h
 • 200-300 zdjęć reportażowych
 • 20 wydruków 15x23 cm
 • autorska obróbka zdjęć
 • zdjęcia do pobrania ze Strefy Klienta
 • dojazd poza Szczecin 1zł/km
 • każda kolejna godzina pracy 100zł
 •  

SESJA

1 godzina sesji, zdjęcia ustawiane np.
z wieczoru panieńskiego/kawalerskiego
500 zł
 • 20 zdjęć wybranych spośród wielu
 • 20 wydruków 15x23 cm
 • autorska obróbka zdjęć
 • zdjęcia do pobrania ze Strefy Klienta
 • dojazd poza Szczecin 1zł/km
 • kolejne zdjęcie 20zł
 •  

Czym różni się fotorelacja od sesji?

Fotorelacja jest uwiecznieniem wydarzeń na fotografiach. Nie ingeruję wtedy w to co się dzieje, tylko uważnie śledzę wszystko z boku. Możemy zrobić kilka zdjęć rodzinnych grupowych jednak nie jest to sesja wiec bardziej skupię się na wydarzeniach. Otrzymujecie ode mnie wszystkie wykonane zdjęcia – oczywiście po selekcji. Nie oddaję zdjęć z zamkniętymi oczami i kwaśnymi minami! Każde zdjęcie poddaję obróbce kolorystycznej
oraz kadruję. Ilość zdjęć może przekroczyć 300 jeśli wymaga tego reportaż. Spośród wszystkich zdjęć wybieracie 20, które drukuję i przekazuję Wam pięknie zapakowane. Jeśli chcecie otrzymać więcej zdjęć lub zamówić album możecie to zrobić tutaj.

Sesja zdjęciowa to czas, kiedy bardziej przejmuję kontrolę nad sytuacją niż podczas reportażu. Dbam o dobrą prezencję każdej osoby na zdjęciu – podpowiadam i ustawiam mniej lub bardziej. Wykonuję różne konfiguracje
i ustawienia. Wykonuję około 100-200 zdjęć. Po wstępnej selekcji i obróbce daję Wam zdjęcia ze znakiem wodnym i proszę o wybranie 20 zdjęć, które później starannie obrabiam. Obróbka jest tu znacznie mocniejsza niż
w reportażu. Usuwam niedoskonałości, świecenia oraz wszelkie inne wpadki. Wybrane przez Was zdjęcia przekazuję w formie wydruków pięknie zapakowane. Jeśli chcecie otrzymać więcej zdjęć lub zamówić album możecie to zrobić tutaj.

Co musisz wiedzieć?

Na miejsce dojeżdżam chwilę wcześniej, aby o umówionej godzinie być już gotowa do działania!

Gdy już jestem na miejscu to śmiało mówcie o swoich pomysłach i oczekiwaniach. U mnie nie ma limitów 🙂 Sama oczywiście też Wami pokieruję.

Po sesji potrzebuję kilku dni na przygotowanie dla Was zdjęć do wglądu. Udostępniam Wam zdjęcia ze znakiem wodnym w Strefie Klienta i proszę o podanie mi 20 wybranych numerków. Wybrane przez Was zdjęcia starannie obrabiam, usuwam niedoskonałości i kadruję. Na to też potrzebuję kilku dni – w zależności od obłożenia. Gotowe zdjęcia udostępniam Wam w Strefie Klienta oraz przekazuję w formie pięknie spakowanych wydruków.

Po reportażu potrzebuję kilku dni na selekcję i obróbkę Waszych zdjęć. Gotowe fotografie udostępniam Wam w Strefie Klienta oraz generuję dla Was indywidualne hasło, które możecie podać swoim bliskim. Każda osoba posiadająca hasło będzie mogła pobrać zdjęcia na swój komputer w pełnej rozdzielczości. Następnie czekam na 20 numerków zdjęć, które chcecie otrzymać ode mnie w wersji drukowanej 15x23cm. Wydrukowane zdjęcia przekazuję Wam pięknie spakowane.

 

Jeżeli macie ochotę na więcej wydruków lub album zapraszam tutaj.

 

Warunkiem rezerwacji terminu jest wpłata zadatku w wysokości 100 zł. Pozostałą część kwoty należy wpłacić w dniu imprezy (najlepiej na konto – numer konta jest podany w zakładce KONTAKT).