FULL FRAME STUDIO

O nas

Chcesz wiedzieć kto poprowadzi Twoją sesję zdjęciową?
A może chcesz wiedzieć kto będzie autorem filmowej pamiątki z Twojego ślubu?
Zobacz kto tworzy zespół Full Frame Studio.

Kilka słów o firmie

NASZ DUET

Wiemy jak ważne są dla naszych klientów momenty, które uwieczniamy na fotografiach i filmach. Dla nas ważny jest pełen profesjonalizm, aby zarówno w trakcie naszej pracy jak i przy oglądaniu efektu końcowego nawet najbardziej wymagająca osoba czuła satysfakcję z jakości usług które świadczymy. Tworzymy dla Was obrazy, które sami chcielibyśmy kupować.

Niezależnie od tego czy zlecasz nam wykonanie sesji zdjęciowej w plenerze, szukasz kamerzysty na wesele czy też chcesz abyśmy stworzyli film promocyjny dla Twojej firmy – znamy się na tym co robimy i stale się rozwijamy. Włożymy całe swoje serce we wspólnie realizowaną produkcję, niezaleznie od tego czy będzie to film czy fotoreportaż. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie klienta.

Nasza praca jest naszą pasją!

 To ze mną spotkasz się na sesji zdjęciowej, w dniu ślubu i wesela czy podczas kręcenia reklamy. Zajmuję się produkcją filmową od A do Z oraz fotografią.  Stale czuwam nad jakością naszych usług oraz kontaktem z klientami. Prowadzę nasze profile społecznościowe. Prywatnie kocia mama, kochająca pizzę, podróże, dobre filmy i długie jesienne wieczory. To właśnie wtedy moja kreatywność wschodzi na wyżyny. Już nie mogę doczekać się naszej współpracy!

Matylda

operator kamery • montażysta • fotograf • grafik

To ja jestem odpowiedzialny za dynamiczny i nowoczesny montaż filmów. Wyciskacze łez to moja specjalność. Spotkacie mnie na swoim ślubie, weselu i sesji plenerowej. Nie straszne mi reportaże z eventów, teledyski czy filmy reportażowe. Prywatnie informatyk, fan wszelkich aktywności fizycznych, podróży do Grecji i tortów weselnych.

Rafał

operator kamery • montażysta