FULL FRAME STUDIO

Albumy, koperty i odbitki

wspomnienia w namacalnej formie

Wspomnienia w pięknej oprawie

ALBUMY, ODBITKI, KOPERTY

Pomimo tego, że światem zawładnął już obraz cyfrowy my nadal uwielbiamy zdjęcia tradycyjne. Oglądanie zdjęć wydrukowanych na dobrym papierze, z nasyconymi kolorami daje zupełnie inne wrażenia niż oglądanie tych samych zdjęć na ekranie – jakieś takie lepsze, jakieś przyjemniejsze… Sama dużo bardziej wolę oglądać swoje zdjęcia wydrukowane. Ile to razy zepsuł nam się dysk? Ile razy zgubiliśmy pendrive’a na którym były zdjęcia? Nie wspomnę już o tych w telefonie, które nieraz tracimy przy pierwszym kontakcie telefonu z chodnikiem. To wszystko składa się na jeden wniosek : papier to najtrwalsza forma przechowywania zdjęć!  

Przeglądanie namacalnych fotografii daje ogromną satysfakcję oraz nieporównywalne z niczym wrażenia estetyczne. Takie materialne zdjęcia doceniamy bardziej. Wspominanie, doświadczanie i przeżywanie zdaje się być wtedy intensywniejsze.  Z tego właśnie względu w moich pakietach daję Wam wydruki 15x23cm spakowane w kartonowe pudełko. Wiem, że u większości z Was to tylko rozbudza apetyt na więcej! Z tego powodu rozszerzyłam swoją ofertę o albumy i skórzane koperty, które pomieszczą znacznie więcej zdjęć. 

 

Albumy

Jako opcję dodatkową możesz zamówić u mnie album. Może to być pamiątka dla Ciebie, ale także prezent dla Twoich bliskich:

– z sesji wykonanej przeze mnie

– z sesji wykonanej u innego fotografa

– z Twoich prywatnych zdjęć ( te z telefonu też się nadają!)

 

Jeżeli wybierzesz tę trzecią opcję, zadbam o wygląd Twoich prywatnych zdjęć. Obrobię je, aby pięknie prezentowały się razem w albumie.

 

Zaprojektuję go od A do Z. Jedyne co musisz zrobić to wybrać zdjęcia i przekazać je mnie. Samodzielnie wybierzesz oczywiście kolor oprawy i grawer na okładce. 

Na wykonanie takiego albumu trzeba liczyć 7-10 dni. W okresach świątecznych czas wydłuża się, dlatego najlepiej zamawiać albumy na przykład w listopadzie jeśli mają być gotowe na święta. 

Gotowy projekt przesyłam Ci do wglądu w Internecie, masz pełną kontrolę nad jego finalnym wyglądem. 

Albumy wykonane są z największą starannością. Materiał obicia jest bardzo milusi, aż chce się go cały czas głaskać. W środku znajduje się 10 rozkładówek z twardych – dosłownie niezniszczalnych, jedwabnych  kart – ale bardzo przyjemnych w dotyku. Taka ilość rozkładówek optymalnie pomieści 80 zdjęć. Albumy dostępne są u mnie w kilku rozmiarach:

– 20×20 cm

– 25×25 cm

– 30x30cm

Z doświadczenia wiem, że najlepiej wyglądają te kwadratowe, dlatego innych nie proponuję! Jeśli masz ochotę na taki album napisz.

Koperty na odbitki

Koperty to nowa forma przechowywania zdjęć, jednak niezwykle zjawiskowa. Zmieści do 100 odbitek w formacie 15x23cm, ale również mniejsze. 

Zamszowy materiał jest bardzo przyjemny w dotyku i wygląda świetnie w towarzystwie jedwabnych wydruków. 

Na wierzchniej klapie koperty można umieścić grawer z napisem jakim tylko chcesz!

 

W kopercie możesz schować zdjęcia:

– z sesji wykonanej u mnie

– z sesji wykonanej u innego fotografa

– te już wydrukowane, nie miejące swojego miejsca w żadnym albumie

Koperta ma przymocowany długi pasek, który pozwala obwiązać ją dookoła kilka razy. Taka forma oprawy świetnie sprawdzi się jako prezent dla bliskiej osoby lub jako gadżet na półce w Twoim domu. 

Jeżeli chcesz zamówić u mnie taką kopertę lub dowiedzieć się więcej napisz.

 

Odbitki

Oferuję wydruk Twoich prywatnych zdjęć. Prześlij je do mnie, a ja po korekcie przygotuję dla Ciebie odbitki. Dostępne formaty to:

– 9×13 cm

– 10×15 cm

– 13×18 cm

– 15×21 cm

– 15×23 cm

– 18×24 cm

– 20×30 cm 

– 30×40 cm

Do wyboru papier błyszczący, matowy lub jedwabny. Zdjęcia z białą ramką lub bez. 

Odbitki ze wspólnej sesji

Zdjęcia jakie ode mnie otrzymacie po sesji będą w rozmiarze 15×23 cm na papierze jedwabnym z białą ramką. Jest to według mnie najpiękniejsza prezencja wydruków.

Wszystko spakowane w kartonowe pudełko, które własnoręcznie dekoruję. Każda paczuszka jest niepowtarzalna i jedyna. Oprócz tego dostajecie ode mnie małą niespodziankę! Na zdjęciu prezentuję jak wygląda samo pudełko. Możecie oczywiście zamówić dodatkowo, którąś z opraw opisanych powyżej.

Chcesz otrzymać taką paczuszkę? Zapisz się na sesję!