FULL FRAME STUDIO

Historie miłosne

Interakcje między dwojgiem kochających się ludzi. Narzeczeni czy nie – najważniejsze, że zakochani!

Miłość jest najwyższą siłą wszechświata

sESJE DLA PAR

Uczucia, uczucia i jeszcze raz uczucia! Sesje z parami to coś co uwielbiam. Wasza energia, romantyzm a czasem i spokój sprawiają, że każda sesja jest inna i niepowtarzalna. Zawsze staram się, aby jak najlepiej zaprezentować WAS i WASZE uczucia w kadrach. Nawet jeśli jesteście nieśmiałą parą, nie bójcie się takich sesji. Zdjęcia wykonamy w miejscu, gdzie będziecie mogli czuć się swobodnie. Znam masę zacisznych miejscówek – kryjówek. A może wolicie sesję w Waszym mieszkaniu? Wybór zależy do Was. Możecie też skorzystać z moich wskazówek.

Pora takiej sesji zależy od miejsca, gdzie wykonamy zdjęcia oraz pory roku. Wiosną/ latem zdecydowanie polecam wykonać taką sesję w plenerze wieczorem, godzinę przez zachodem słońca, wtedy to światło jest dla nas najkorzystniejsze. Jeżeli natomiast macie ochotę na sesję w samo południe dla mnie nie ma problemu! Nie boję się ostrego słońca czy wielkiej ulewy. Jesienią i zimą polecam sesje w ciągu dnia. To będzie dobry moment, aby sfotografować Was z mieszkaniu. Podzielcie się ze mną swoją wizją a ja spełnię Wasze oczekiwania.

Pakiety

CZYLI CO I ZA ILE

MINI SESJA

trwa około 30 minut
250
 • 5 zdjęć wybranych spośród wielu
 • autorska obróbka zdjęć
 • sesja na terenie Szczecina
 • zdjęcia w formie elektronicznej
 • zdjęcia do pobrania ze Strefy Klienta
 • każde kolejne zdjęcie 30zł
 •  

SESJA

trwa 1-2 godziny
450
 • 20 zdjęć wybranych spośród wielu
 • wydruki 15x23 cm na papierze jedwabnym
 • autorska obróbka zdjęć
 • sesja na terenie Szczecina
 • zdjęcia w formie elektronicznej
 • zdjęcia do pobrania ze Strefy Klienta
 • kolejne zdjęcie 20zł

Jak wygląda taka sesja?

Zaczynamy od ustalenia terminu oraz miejsca sesji. Jeśli macie swoją upatrzoną miejscówkę to super, jeśli nie skorzystamy z jakiejś mojej. A może zainspiruje Was mój post o tym gdzie wykonać sesję? 

Przed sesją chętnie doradzę Wam w kwestii ubioru, abyście byli pewni, że wszystko wyjdzie pięknie. O tym w czym dobrze wygląda się na zdjęciach a w czym nie pisałam już tutaj – warto zapoznać się z tymi wskazówkami. Możecie też przesłać do mnie swoje propozycje.

Na sesję dojeżdżamy osobno – jeśli jest na terenie Szczecina. Jeśli wybieramy się poza miasto chętnie zabiorę się z Wami. W przypadku, gdy mam dotrzeć sama będą musiała ponieść dodatkowe koszty dojazdu, a przez to też doliczyć to do kosztów sesji. 

Gdy jesteśmy już na miejscu KORZYSTAMY ILE WLEZIE! Nie przejdziemy obok dobrej miejscówki obojętnie! Focimy, aby stworzyć jak najwięcej pięknych zdjęć w czasie, który mamy ze sobą spędzić.

Po sesji potrzebuję kilku dni na przygotowanie dla Was zdjęć do wglądu. Udostępniam Wam zdjęcia ze znakiem wodnym w Strefie Klienta i proszę o podanie mi 20 wybranych numerków ( w przypadku pakietu mini 5).

Wybrane przez Was zdjęcia starannie obrabiam, usuwam niedoskonałości i kadruję. Na to też potrzebuję kilku dni – w zależności od obłożenia. 

Gotowe zdjęcia udostępniam Wam w Strefie Klienta oraz przekazuję w formie pięknie spakowanych wydruków ( w przypadku pakietu mini bez wydruków).

Jeżeli macie ochotę na więcej wydruków lub album zapraszam tutaj.

Warunkiem rezerwacji terminu jest wpłata zadatku w wysokości 100 zł. Pozostałą część kwoty należy wpłacić po sesji w dniu wyboru zdjęć. Po otrzymaniu całej kwoty za zdjęcia zabieram się za ich obrabianie oraz przekazuje je do druku. Im szybciej otrzymam resztę kwoty tym szybciej zrealizuję Wasze zamówienie.