Promocja Twojego biznesu

Skuteczne materiały promocyjne czyli reklama wideo, rolki i fotografie.

Film Promocyjny dla twojego biznesu - Szczecin

Wykonuję fotografie biznesowe, reelsy, rolki na social media, reportaże z eventów, filmy instruktażowe, filmy promocyjne i wszelkie inne formy filmowe prezentujące Twój biznes w internecie.

Oferuję produkcję filmu od podstaw – od scenariusza po gotową realizację. Dbam o estetykę i przyjemny odbiór całości. 

Każdy projekt wyceniam indywidualnie.

Opinie klientów

Paweł Skotnicki
Paweł SkotnickiKancelaria Finansowa Paweł Skotnicki
Read More
Od kilku lat korzystam z usług Matyldy. Jej doświadczenie i kompetencje sprawdziłem zarówno indywidualnie, jak i podczas organizowanych eventów. Nie niecierpliwi się i doradza. Zawsze byłem zadowolony i szczerze polecam ją do współpracy.
Roksana Zet
Roksana ZetOasis Baby Spa
Read More
Bardzo jestem zadowolona z naszej współpracy. Matylda nagrała i zmontowała dla nas piękne rolki promujące nasz biznes. Doceniam jej profesjonalizm i autentyczność, a także kreatywność i zdolność do myślenia razem z klientem. Rolki zostały dostarczone na czas, co było dla nas bardzo ważne. Gorąco polecam współpracę z Matyldą wszystkim, którzy poszukują wysokiej jakości usług.
Kamila Kuśmierek
Kamila KuśmierekInstytut Rosso Beauty
Read More
Dziękuję za kolejny doskonale zrealizowany projekt! Jak zawsze pełen profesjonalizm, indywidualne podejście i super szybka realizacja! Dzięki Tobie, Twoim pomysłom i licznym talentom moje filmiki promocyjne i zdjęcia wynoszą mój biznes na wyższy poziom!
Agnieszka Woźniak
Agnieszka WoźniakKancelaria Adwokacka Agnieszka Woźniak
Read More
Polecam sesje biznesowe u Matyldy z Full Frame Studio. Jestem bardzo zadowolona z efektów zwłaszcza, że mam opory w pozowaniu do zdjęć. Sesja przebiegła w bardzo przyjaznej atmosferze, Matylda zwracała uwagę na każdy szczegół. Wykonywanie zdjęć odbywało się bez pośpiechu - zrobiłyśmy tyle ujęć, aż uzyskałyśmy pożądany efekt. Polecam!
Marta Leszczyńska
Marta LeszczyńskaKierunek Angielski
Read More
Miałam przyjemność korzystać z usług Matyldy z Full Frame Studio, która wykonała dla mnie sesję biznesową. Serdecznie polecam. Matylda to profesjonalistka, która zwraca uwagę na szczegóły, zwłaszcza takie jak odpowiednie pozowanie przed aparatem, aby na zdjęciach wyglądać najkorzystniej. Cała sesja przebiegła sprawnie i w miłej atmosferze. Poza sesją byłyśmy w stałym kontakcie, co bardzo doceniam. Dziękuję za piękne zdjęcia!
Paulina Ulanowicz
Paulina UlanowiczZaplecze Sukcesu
Read More
Matylda z Full Frame Studio to prawdziwa profesjonalistka w swoim fachu! Sama sesja jest przyjemnością, a efekty wprawiają w zachwyt! Miałam okazję skorzystać z sesji dla par i sesji biznesowej. Z obu jestem na maxa zadowolona. Zdjęcia zdobią moje mieszkanie i social media 😉 Z całego serca polecam Full Frame Studio, jeśli chcecie mieć wspaniałe zdjęcia, a przy okazji świetnie spędzić czas!
Joanna Koczan
Joanna KoczanHomest Polska
Read More
Matylda wykonała na zlecenie naszej firmy zdjęcia dużej inwestycji w Międzyzdrojach, z których jesteśmy bardzo zadowoleni. Jest to profesjonalistka w każdym calu. Współpraca z nią to czysta przyjemność od samego początku do końca. Matylda zawsze trzyma się terminów, jest konkretna, pomysłowa i do każdego zlecenia potrafi dołożyć coś od siebie.
Michał Sokulski
Michał SokulskiVulcan Training & Consultancy
Read More
Współpracowaliśmy z Full Frame Studio m.in. przy realizacji video ze szkolenia z ewakuacji z tonącego śmigłowca. Zespół profesjonalnie podszedł do każdego aspektu projektu. Zaimponowała nam zdolność do tworzenia angażującej narracji poprzez doskonałe ujęcia z drona oraz starannie przygotowaną muzykę. Nagranie wypowiedzi uczestników oraz montaż materiału zostało wykonane z dużą dbałością o detale. Cenimy sobie również elastyczność we wprowadzaniu zmian, co było kluczowe dla osiągnięcia ostatecznego, zadowalającego nas efektu. Szczególnie doceniamy profesjonalizm, rzetelność i wysoką jakość materiałów, a także możliwość realizacji zarówno zdjęć, jak i video. Bez wahania polecamy Full Frame Studio jako zaufanego partnera w produkcji filmowej.
Previous
Next
Maria Radoszewska
Maria RadoszewskaMuzyk
Read More
Z Matyldą współpracuje od 2020 roku przy produkcjach muzycznych i nagrywaniu klipów muzycznych. Od pierwszego spotkania (było to nagranie koncertu on-line) zwróciłam uwagę na jej pełen pasji i zaangażowania profesjonalizm oraz otwarte podejście do klienta. Po zobaczeniu sposobu pracy i efektów pierwszej realizacji - od razu wiedziałam, że jest to wyjątkowa osoba i że będzie to współpraca na lata. Gdy tylko miałam możliwość - zaangażowałam Matyldę Pietkiewicz do nagrania dwóch bardzo ważnych zawodowo dla mnie klipów muzycznych, które zrealizowała co do ostatniego kadru - zgodnie z moją wizją artystyczną. Współpraca z Matyldą Pietkiewicz to czysta przyjemność. Zawsze mogę liczyć na jej ogrom wiedzy i kompetencji, artystyczną intuicję oraz empatyczne podejście. W tym wszystkim nigdy nie zabrakło miejsca na uwzględnienie moich artystycznych wizji i często niełatwych do realizacji pomysłów. Prywatnie jest to niezwykle urocza i pełna różnorodnych pasji kobieta, której nieustanny i wszechstronny rozwój w artystycznych dziedzinach wpływa na wrażliwość, estetykę i wysoką jakość wykonywanej przez nią pracy. Dodatkowym atutem jest pracowitość, słowność, terminowość, elastyczność oraz pełne zaangażowanie w realizowane działania. Z wielką przyjemnością rekomenduję Matyldę Pietkiewicz do współpracy.

Wybrane realizacje.

Zapytaj o wycenę