FULL FRAME STUDIO

Film promocyjny

Profesionalny film dla Ciebie lub Twojej firmy.

SKUTECZNE MATERIAŁY PROMOCYJNE

CZYLI REKLAMA VIDEO

Szukasz sposobu na większy zasięg swoich postów na Facebooku?
A może chcesz przedstawić potencjalnemu klientowi dlaczego to właśnie z Twoich usług powinien skorzystać? 

Nie od dziś wiadomo, że większa część społeczeństwa jest wzrokowcami. Ludzie znacznie lepiej zapamiętują to co widzieli, niż to co słyszeli. Film ma tę zaletę, że operuje obrazem i może podać widzowi treść ” na tacy”. Nie zależnie od formy filmowej jesteśmy w stanie pomóc Ci dotrzeć do odbiorców z zaplanowanym przekazem.

Odtwórz wideo

Wykonujemy filmy reportażowe z eventów, imprez okolicznościowych  i wydarzeń. Oferujemy produkcję teledysku od podstaw – od scenariusza po realizację. Produkujemy krótkie filmy reklamowe, które efektywnie wypromują Twoją firmę i pozwolą jej zaistnieć na rynku. Realizujemy filmy krótkometrażowe – fabuły i dokumenty. Oferujemy nowoczesny montaż Twoich materiałów. 

Jesteśmy otwarci na wszelkie formy filmowe. 

PRZYCIĄGNIJ WIDZA

 

Dostosujemy film do potrzeb Twoich lub Twojej firmy.

Nagrywamy pełnoklatkowymi bezlusterkowcami firmy Sony przez co obraz jest jasny i ostry. Zawsze stawiamy na jakość i profesjonalne wykonanie. W swoich realizacjach używamy również drona. Filmujemy w jakości full HD oraz 4K. Dużą uwagę skupiamy na montaż materiału, który jest nowoczesny i dynamiczny. Stale śledzimy najnowsze światowe trendy w post produkcji. Wszystko po to, aby jak najbardziej zadowolić klienta oraz jego odbiorców.

Zapytaj o indywidualną wycenę!