O Mnie

Poznajmy się

Mam na imię Matylda

Mieszkam w Szczecinie z partnerem i dwoma uroczymi kotami.
Filmowanie to moja największa pasja, ale i sposób na życie. Gdyby nie moja praca nie poznałabym wielu ciekawych ludzi, nie znalazłabym się w wielu wspaniałych miejscach i nie spełniłabym swoich marzeń

Tworzenie filmowych historii daje mi siłę do życia, ale i poczucie wolności. Wybierając mnie do stworzenia filmu o historii Waszej miłości macie pewność, że: 

  • film zachwyci każdego,
  • będziecie oglądać go po kilka razy, 
  • nigdy Wam się nie znudzi

 Jestem zwolenniczką artystycznie opowiedzianych historii. Nie lubię dłużyzn i słabych filmów. 

 

Kilka faktów o mnie:

01

Umiem grać na kilku instrumentach

Od zawsze była ze mną muzyka, a miłością do niej zarazili mnie moi rodzice. Mam kilkanaście gitar elektrycznych, 2 gitary basowe, 1 buzuki, 1 pianino i 1 skrzypce. Grałam na basie w kilku zespołach metalowych, a obecnie śpiewam w kapeli gothic metalowej. Wiedza muzyczna nieraz pomaga mi przy montażu filmów.

02

Uwielbiam podróżować

Jest trochę tak, że pracuję aby podróżować. Kocham Grecję i w głębi duszy czuję, że kiedyś powinnam tam zamieszkać. Moim marzeniem jest, aby tworzyć filmy ze ślubów w Grecji. Może kiedyś się uda.

03

Gdybym nie filmowała to…

a)Byłabym wizażystką. Poważnie… Ukończyłam nawet w tym kierunku szkolenie. W między czasie jednak odkryłam, że filmowanie daje mi większą wolność i radość. Malowałam więc moje koleżanki do sesji, a później chwytałam za aparat. 
b)Byłabym chirurgiem. Nie wiem jakiej specjalizacji, ale z pewnością robiłabym operacje. Interesuję się tematami z dziedziny medycyny. Na szczęście moja praca daje mi możliwości uczestniczenia w operacjach z kamerą w ręku. Nagrałam m.in. operację mózgu, ręki czy przeszczep szpiku